Akcesoria do herbaty

     Kubek ciepłej herbaty jest pierwszą rzeczą, której można spodziewać się po wstaniu z łóżka rano. To nie tylko pomoże Ci otworzyć oczy, ale także odświeżyć umysł i uczynić pracę mózgu łatwą. Jest to dość trudne policzenie korzyści, jakie płyną z picia herbaty.

    Herbata jest bogata w anty-utleniacze i to jest powód, dlaczego odgrywa wielką rolę w spłukiwania nieczystości z systemu a ponad to blokuje szkodliwe rodniki w naszym systemie a czasami nawet herbata jest przydatne w zmniejszaniu niechcianej wagi

     Parzenia jest niezbędnym procesem w robieniu herbaty. Herbata powinna być pozostawiona do infuzji wewnątrz zaparzacza, przez co najmniej 3 do 5 minut. Ale trzeba zawsze pamiętać, że nie należy wypełniać zaparzacza więcej niż połowę jego pojemności.  To, dlatego, że liście herbaty muszą się trochę rozwinąć. Sitko do herbaty jest używany, podczas gdy umieściliśmy fusy wewnątrz garnka herbaty. W przeciwnym razie herbata nie uzyska najlepszego zaparzenia.

    Pozostałe akcesoria do herbaty to garnki, kubki, talerzyki, pojemniki, garnki mleka i wiele innych sprzyjają ceremonii picia.

   Pamiętajmy o tym żeby nie przygotowywać herbaty na zapas tylko świeża odpowiednio zaparzona odwzajemni się przyjemnością chwili.