Mother Nature

         Witam wszystkich tych, którzy poszukują produktów doskonałej jakości a nie zadowala ich przeciętność.

     Jesteśmy firmą Mother Nature, która od kilku lat, a dokładniej od 2006 roku, prowadzi sprzedaż i dystrybucję ogromnej rodziny produktów kawowych i herbacianych. Wszystkim naszym Partnerom proponujemy współpracę opartą na, wypracowanej przez pokolenia, ideologii picia kawy. Pasja do naturalnych produktów, które przebywają długą drogę od ziarenka gdzieś daleko w Andach, po filiżankę aromatycznej kawy o poranku sprawia, że możemy mówić naszym przyjaciołom, że praca jest dla nas przyjemnością. Nasza determinacja i ludzkie podejście do biznesu sprawiło, że dziś na terenie Pomorza mamy przyjemność dostarczać produkty kilku bardzo dobrych firm, na wyłączność.

     Mowa tu między innymi o cenionej na całym świecie, włoskiej firmie Vergnano czy wieloletniej tradycji parzenia herbaty, wypracowanej przez firmę La Via del Te. Serwowanie produktów jest równie ważne jak ziarno w kawie, więc w ofercie przedstawiamy także różnorodny sprzęt, niezbędny do stworzenia perfekcyjnego napoju.

      No cóż pewnie moglibyśmy Wam przy filiżance pysznej kawy opowiedzieć jeszcze wiele ciekawych historii, ale o tym innym razem. Tymczasem przygotowaliśmy niniejszą prezentację gamy produktów obejmujących naszą ofertę w formie strony internetowej.

     Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z naszym zespołem oraz do współtworzenia przyjemności, czerpanej zarówno z parzenia, serwowania jak i z picia tego, co dała nam Matka Natura.

Wszystkich zakupów możesz dokonać również na www.KaffeLopez.pl